O nas

AXO & PARTNER DOM FINANSOWY...

… istnieje na rynku już od 1994 roku. Naszą działalność rozpoczęliśmy oferując Państwu ubezpieczenia na życie. W ciągu kolejnych lat oczekiwania naszych klientów stały się bodźcem do dynamicznego rozwoju firmy i całego zespołu. Rozszerzyliśmy swoją ofertę świadcząc dla Państwa kompleksowe usługi finansowe m.in. z ubezpieczeń majątkowych i komunikacyjnych, funduszy emerytalnych i inwestycyjnych. Aktualnie oferujemy Państwu pełen zakres ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, ubezpieczeń na życie, jak i również bogatą ofertę w zakresie kredytów i leasingów. Nasze ponad 25-cio letnie doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych i ubezpieczeniowych a także współpraca z czołowymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, Leasingowymi i Bankami pozwala nam na wybór najkorzystniejszego dla Państwa rozwiązania. Stawiamy na rozwój firmy i produktów, tak aby być zawsze w gronie najlepszych specjalistów. Za świadczenie usług na najwyższym poziomie nasza firma została wyróżniona certyfikatem Europejskiej Federacji Finansowych Profesjonalistów ( European Federation of Financial Professionals).

Zapewniamy Państwu:

fachową poradę pracowników legitymujących się wieloletnim doświadczeniem w zakresie usług ubezpieczeniowych i finansowych

możliwość swobodnego wyboru ubezpieczenia, oferty leasingowej czy kredytowej

łatwe i szybkie zawarcie umowy

pomoc w przypadku zaistnienia szkody

ponadto kompleksową obsługę ubezpieczeniowo - finansową firm i osób indywidualnych prowadzoną przez wyspecjalizowanego doradcę finansowego.

Dzięki naszej pomocy udało się już sfinansować zakup wielu maszyn, urządzeń czy samochodów niezbędnych do rozwoju firmy jak również spełnić marzenia o własnym „M”. W myśl naszej głównej dewizy:

Współpraca z nami to oszczędność Państwa czasu i pieniędzy.

Adam Olejarz

WŁAŚCICIEL

tel. 604 108 317 adam.olejarz@axopartner.pl